X - S E N S E...

Kurumsal

Şirket Tanıtımı

2006 yılında iyi güvenlik hizmeti veren şirket olma hedefiyle yola çıkan İstanbul Kamera Sistemleri, müşteri odaklı yaklaşımının doğal sonucu olarak kısa sürede sektörde adından söz ettirmeye başladı. İstanbul Kamera Sistemleri, altyapıya verdiği önem, 'tam koruma' prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, yüzlerce üst düzey kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. İstanbul Kamera Sistemleri, profesyonel ekipler tarafından yapılan risk analizleri sonucu ihtiyaca uygun teknolojik alt yapıyı oluşturur ve var olan risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir. İstanbul Kamera Sistemleri oluşturduğu profesyonel kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul Kamera Sistemleri faaliyetlerini alarm ve entegre güvenlik departmanı olmak üzere iki ayrı yapı altında toplamıştır. Alarm Departmanı bireysel ve küçük ölçekli kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken, Kurumsal departman orta ve büyük ölçekli kurum ve kuruluşlara güvenlik hizmeti vermektedir.
İstanbul Kamera Sistemleri bünyesinde alarm, yangın ihbar, yangın söndürme, kamera (IP , AHD ve CCTV ), geçiş kontrol sistemleri (turnike, x-ray, metal kapı dedektörü, parmakizi, kartlı geçiş, yüz tanıma, damar okuma, bekçi tur vb.) plaka tanıma sistemlerini barındırmaktadır.

Misyonumuz

Günümüzün vazgeçilmez ihtiyacı olan elektronik güvenlik sistemleri konusunda gerek bireysel gerekse kamu ve özel kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler üretmek, ve elektronik güvenlik sistemleri konusunda dünyadaki en son gelişmeleri takip etmek.

Vizyonumuz

Güvenlik sektöründe lider olmayı, bu amaçla her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, tüm sosyal paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak sureti ile müşterilerimizin tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.

Değerlerimiz

Tüm faaliyetlerimizin odak noktası müşterilerimizdir. Çalışanlarımıza değer verir, zorlayıcı hedefler belirler ve onları ödüllendiririz. Sürdürülebilirlik, Açık İletişim, İnsana Değer Vermek, Güvenirlilik, Girişimcilik, Yenilikçilik, Kalite, Başarma Azmi, Doğaya Saygı

15 Yıllık Tecrübe

Tarihçemiz

Tescilli teknolojimizin, cihazlarımızın ve üretimimizin güvenilirliği, VdS, TÜV Rheinland, BSI, ETL ve CCCF dahil olmak üzere üçüncü taraf sertifika yetkilileri tarafından kanıtlanmıştır.
Yetenekli mühendislerden oluşan yetenekli Ar-Ge ekibimiz, teknolojik yeniliklerde büyük başarılar elde ederek 60'tan fazla patent yayınladı.

X-Sense olarak, mevcut en ileri teknolojiyi kullanarak ürünlerimizin güvenilirliğini, kullanılabilirliğini ve işlevselliğini en üst düzeye çıkarmak için tutkuyla çabalıyoruz.
Ev güvenliği ürünlerimizdeki daha olgun teknolojilere dayanarak, portföyümüzü akıllı izleme cihazları, sinyal veren ev cihazları ve daha fazlasını kapsayacak şekilde genişlettik ve bunların tümü, basitliği göz önünde bulundurarak yaşam konforunu iyileştirme misyonuyla.

Ücretsiz Keşif Talep Et !
XSENSE
Plaza Güvenlik Sistemleri

Holding, hazine, ve operasyon merkezlerinden, banka merkezlerine kadar uzanan çözümlerimiz, uygun altyapılarımız sayesinde gelişen teknolojiyle sürekli güncellenebilmektedir.

okumaya devam edelim...
XSENSE
Fabrika Güvenlik Sistemleri

Ticari kuruluşlar ve endüstriyel tesisler için gerçekleştirdiğimiz projelerde, tesisin ya da binanın risk analizini yaparak ihtiyaca uygun güvenlik çözümlerini belirleriz. Tüm çözümleri birbiriyle entegre çalışacak şekilde, dikkatle uyguluyoruz.

okumaya devam edelim...
XSENSE
Site Güvenlik Sistemleri

Site ve toplu yaşam alanlarında çevre güvenlik, geçiş kontrol, personel takip, ziyaretçi takip, bekçi kontrol,bariyer, turnike, plaka tanıma, alarm ve kamera sistemleri gibi birçok farklı sistemi, müşterinin risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlayarak hayata geçiriyor, gelişime ve büyümeye açık sistemleri, ihtiyaçların ve önceliklerin değişimine paralel olarak revize ediyoruz.

okumaya devam edelim...
XSENSE
Ev ve Isyeri Güvenlik Sistemi

Küçük, orta ve büyük ölçekli kurum ve sanayi tesislerine yönelik sunduğumuz alarm sistemleri ile iç ve dış alanda çözümler üretiyoruz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri, sanayi tesisleri vb. kuruluşlar yer almaktadır.

okumaya devam edelim...
0
Mutlu
Müşteriler
0
Nitelikli
Çalışan
0
Sözleşme
İmzalandı
0
Yılların
Deneyimi
X-SENSE

İstanbul Kamera Sistemleri

Ücretsiz Keşif Hizmetimiz ile Sizleri Yerinizde Ziyaret Edelim. Evinize veya İşyerinize En Uygun Sistemi Beraberce Seçip Demo İle Uygulama Yapalım. Sizler bu vesile ile ürünlerimizin ihtiyaçlarınızı karşıladığını gözlemlerken bir yandan da sistemin kullanılabilirliğini test etmiş olup, sağlıklı bir seçim yapma şansı elde edersiniz.