Alarm Sistemlerinde Dünya’nın Tercihi Ödüllü Marka AJAX ile Hizmetinizdeyiz.

Aylık Aidat Ücreti Yok. Cep Telefonuna Kolay Kurulum ve Takip Desteği. Tamamen Kablosuz Sistem ve 5 Yıl Pil Ömrü. 4G 5G Hat ile internetin olmadığı yerlerde dahi kesintisiz iletişim ağı.

Ajax dedektörleri, bir saniyeden daha kısa bir süre içinde izinsiz girişleri belirler ve uyarır. Cihazlar, tehdit tespiti için dijital algoritmalar ve çok faktörlü modeller ile donatılmıştır ve üstelik yanlış alarm olasılığı da ortadan kaldırılmıştır.

Kapalı alan koruması

Hareket, açılma ve kırılma dedektörleri, binaya girmek için kullanılabilecek kapı ve pencereler için güvenilir koruma sağlar.

Dış mekan koruması

Dış mekan hareket dedektörleri, bir ev veya ofis çevresindeki bitişik bölgeyi izler ve davetsiz misafir yaklaştığında anında bir alarm verir.

Yangına, dumana ve karbon monoksite karşı koruyun

Ajax, yangının ilk belirtilerini hızlı bir şekilde tanır: yangın dumansız yanarken duman veya keskin bir şekilde artan sıcaklık. Ek olarak, CO dedektörü, karbon monoksit seviyeleri yaşamı tehdit etmeden önce bir alarm gönderir.

HazeFlow dijital algoritması, alarm göndermeden önce duman seviyelerini izler.

Duman sensörü ve sirenler, cihazdaki bir düğmeye basılarak veya mobil uygulama aracılığıyla test edilebilir.

Çeşitli dedektörler, bir yangın söndürme sistemi oluşturmak için bir araya gelir ve yerleşik sirenler ve akıllı telefon uyarılarıyla birlikte kullanıcıları tehlike konusunda uyarır.

Bir damla problem yok

Ajax, ilk nem belirtisinde bir uyarı gönderir ve su kurur kurmaz iptal eder. Dedektörler, su hasarını önlemek için zorlu koşullarda çalışmak üzere tasarlanmıştır: korozyona dayanıklıdırlar ve toz ve nem girişinden korunurlar.

Kurulum için hiçbir alete gerek yoktur – dedektörleri yere koymanız yeterlidir

Kompakt boyutları, dedektörün çamaşır makineleri ve bulaşık makinelerinin altına kurulmasına izin verir.

Akıllı Güvenlik

Ajax, ilk sızıntı belirtisinde suyu kapatacak ve dışarıdan gelenler bölgeye girerse spot ışıkları açacaktır; ışıkları programa göre kapatın; ısıtmayı kapatın ve güvenliği etkinleştirin. Güvenebileceğiniz akıllı bir ev.

Yedek batarya

Güç kesildiğinde, sistem yedek güçle 16 saate kadar çalışabilir

Cihaz kimlik doğrulaması

Benzersiz tanımlayıcı, sahte cihazları neredeyse imkansız hale getirir

Şifreleme

Yüzen anahtar şifreleme algoritması, verilerin yakalanmasına veya sahteciliğine karşı korur

Dört iletişim kanalı

Dört iletişim kanalıTeslim bildirimlerinin farklı kanallar (2G, 3G, Wi-Fi ve Ethernet) kullanılarak gönderildiğinden emin olmak için

Cihaz yoklama

Hub, cihazların çalışma durumunu en az 12 saniyede bir kontrol eder.

Detaylı Ürün İncelemeleri, Yazılım Kullanımı, Bağlantılar ve Senaryo ile Alarm Sisteminin Çalışma Prensibini Demo olarak izlemek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz…

https://ajax.systems/scenarios/