17 Mayıs 2021

Apartman Kamera Sistemleri

ile wpntr

Apartman Kamera Sistemi. Apartman Güvenlik Kamera Sistemleri. Apartman için Güvenlik Kamerası Fiyatları, Ahd Kamera Sistemleri Fiyatları.

Apartman Site Blok Kamera Güvenlik Sisteminde, en uygun ürünleri seçebilmek için dikkat edilmesi gereken husus kabloların geçiş güzergahı olmak ile beraber kör nokta kalmayacak şekilde en net ve en geniş açı ile görebilecek noktaların belirlenmesidir.

Uygun ürünün belirlenmesi bina girişi-çıkışı, apartman çevre güvenliği veya bahçe sınırları içerisinde daha fazla yani daha geniş alan görmenize olanak tanır.

Bu durumdan sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, kameranın gövdesi yani (model) kamera kasasıdır. İşyerinizin estetiğini bozmayacak ve montaj noktalarında çok sırıtmayacak tarzda bir gövde seçilmesi göze de hitap edecektir.

Ürün seçiminizden sonra, montaj yani kurulum aşamasında dikkat edilmesi gereken en ama en önemli bir hususta kablo geçiş güzergahlarında veya kablo kanalı montaj noktalarında KOLON ya da KİRİŞLERİN delinme-me-sidir. Montaj uygulamasında bina sağlığı için bu hususa dikkat edilmesi çok önem arz etmektedir.

Ürünlerinizin belirlenmesi, Fiyat teklifi ve taksit seçenekleri için ÜCRETSİZ KEŞİF hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetinde, Demo ürün sunumu ile kameraların görüntülerini canlı olarak görebilir ve seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bina ve benzeri müstakil yapılarda kullanılacak güvenlik kameraları ve kamera sistemleri, belirli özelliklere sahip, birden çok kullanıcının aynı anda ya da farklı zamanlarda sistemi canlı olarak izleyebileceği, geçmiş kamera kayıtlarına ulaşabileceği ve kullanıcı yetkilendirme özelliklerinin farklı seçenekler sunduğu bir sistem olması gerekmektedir.

Bina güvenlik kamerası, dış ortam için gece görüş özelliğine sahip ve gece görüntü netliği yeterli derecede olması gereken, ayrıca dış ortam şartları için uygunluğu kalite standart belgeleri ile belirlenmiş olması gerekmektedir. Bina için kamera sistemi tespiti yapılırken dikkat edilmesi gereken başlıca unsur; diğer kamera sistemlerinde de olduğu gibi, görüntüleme yapılırken herhangi bir zafiyet noktasının olmamasıdır.

Bina için güvenlik kamera sistemi tespiti nasıl yapılır?

Öncelikle bina çevresinde görüntülenmek istenen alanlar kullanıcı ile birlikte gezilerek tespit edilir. Bu aşamada kamera firması yetkilisinin deneyimlerini ilgili kullanıcıya aktarması gerekmektedir. Bina çevresinde, binaya giriş yapılabilecek cam, kapı, ortak alan gibi girişlerin muhakkak güvenlik kamerası ile görüntülenmesi gerekmektedir. Binanın kolaylıkla ulaşılabilen katlarına kadar olan yüksekliğinin ve bu bölgelerinde bulunan camların, kamera ile kayıt altına alınması hedeflenmektedir. Bina ön cephesi de aynı şartlarda görüntülenmesi gerekmektedir.

En önemli bölgelerden birisi olan bina ana giriş kapısı için konumlandırılacak güvenlik kamerasının, öncelikle kapı girişine gelen misafir ya da kötü niyetli kişilerin net olarak görüntülenmesi sağlanmaktadır. Dış ortam kameralarının konumlandırılması bittikten sonra bir başka önemli nokta olan bina girişi için kullanılacak güvenlik kamerası seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken başlıca unsur; şekil itibariyle kameranın dome tipi, iç ortam kamerası olması ve görüntü çözünürlüğünün yüksek olmasıdır.

Hizmetlerden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. 0541 905 34 24