17 Mayıs 2021

İşyeri Kamera Sistemleri

ile wpntr

İşyeri Kamera Sistemi. İşyeri Güvenlik Kamera Sistemleri. İşyeri için Güvenlik Kamerası Fiyatları, Ahd Kamera Sistemleri Fiyatları.

İşyeri Site Blok Kamera Güvenlik Sisteminde, en uygun ürünleri seçebilmek için dikkat edilmesi gereken husus kabloların geçiş güzergahı olmak ile beraber kör nokta kalmayacak şekilde en net ve en geniş açı ile görebilecek noktaların belirlenmesidir.

Uygun ürünün belirlenmesi bina girişi-çıkışı, İşyeri çevre güvenliği veya bahçe sınırları içerisinde daha fazla yani daha geniş alan görmenize olanak tanır.

Bu durumdan sonra dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, kameranın gövdesi yani (model) kamera kasasıdır. İşyerinizin estetiğini bozmayacak ve montaj noktalarında çok sırıtmayacak tarzda bir gövde seçilmesi göze de hitap edecektir.

Ürün seçiminizden sonra, montaj yani kurulum aşamasında dikkat edilmesi gereken en ama en önemli bir hususta kablo geçiş güzergahlarında veya kablo kanalı montaj noktalarında KOLON ya da KİRİŞLERİN delinme-me-sidir. Montaj uygulamasında bina sağlığı için bu hususa dikkat edilmesi çok önem arz etmektedir.

Ürünlerinizin belirlenmesi, Fiyat teklifi ve taksit seçenekleri için ÜCRETSİZ KEŞİF hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmetinde, Demo ürün sunumu ile kameraların görüntülerini canlı olarak görebilir ve seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hizmetlerden yararlanmak için hemen bizi arayabilirsiniz. 0541 905 34 24

İş yeri kamera sistemleri, ofis ve iş yerlerinde kullanılan, ev kamera sistemlerinden farklı olarak kullanım alanına göre görüntü netliği, kullanıcı yetkilendirme özellikleri ön planda tutularak kullanıcılar tarafından tercih edilen sistemlerdir.

İş yeri kamerası özellikleri nelerdir?

İş yeri kamerası, iç ortam da kullanılacağı zaman dome kamera dış ortam da kullanılacağı zaman bullet kamera kullanılmalıdır. Firmamızın önerisi; kuyumcu, döviz bürosu ve para trafiğinin yoğun olduğu mekanlarda görüntü çözünürlüğü yüksek olan ip kamera sistemi tercih edilmeli, fakat kullanıcı talebine göre Ahd, hd cvi ve hd tvi güvenlik kameraları da kullanılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken başlıca husus; para okuma kamerası olarak bilinen, çözünürlük kalitesi yüksek ve otomatik ya da manuel zoom yapabilen lensli kameraların tercih edilmesidir.

İş yeri kamerasını, ev kamera sistemlerinden ayıran başlıca özelikleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Kamera çözünürlükleri yüksek olmalıdır

Kameraların lens özellikleri yakınlaştırma ve uzaklaştırma (zoom) özelliklerini barındırmalıdır.

Dvr kayıt cihazının, kullanıcı yetkilendirme, sistemi detaylı konfigüre etme özelliklerine sahip olması gerekmektedir.