Sadece Fiyat Bakıyorum

Güvenlik Sistemleri alanında ki faaliyetlerimize başladığımız 2011 yılından bu yana sektörde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda sizlere en hakikatli ve anlaşılır bilgileri sunmayı hedefleyerek bu bilgi sayfasını oluşturduk.

Efendim konuya öncelikle şu şekilde başlamak istiyoruz. ” Fiyat = Performans ” (ah benim güzel vatanımın güzel insanları hepimiz için geçerli bu husus biliyorum ama konuyu şöyle genişletiyorum, aşağıdaki yazıyı okumaya başlayalım lütfen…)

Bizler son iki senedir (Xmeye Teknik Servis) olarak da hizmet verdiğimiz için gayet net ve somut bilgiler sunabiliyoruz. Neden? Çünkü, bizi arayan müşteriler genellikle demiyoruz bakın dikkat edin HEP diyoruz, arayan müşteriler hep ama hep şunu söylüyor.

1)_ Arkadaşım önerdi iyi bir elektrikçi elinden de geliyor bizde yaptırdık o zaman cüzi bir para karşılığı ama şimdi arıyoruz ulaşamıyoruz ulaşsak bile müsait günü yok ki gelsin baksın… (mesleğe saygı sonsuz ama kalp ameliyatına dahiliye doktoru giremez nokta!)

2)_ Fiyat araştırırken sanal mağazaların birinde gördük aldık 2mp yazıyordu özelliklerinde ama sistem 720p yazıyor neden olabilir (dolandırıldık) sorusunu kendilerine soruyorlar bu arada… Faturası var ama ulaşamıyoruz, iade gönderdik elimizdeki üründen de olduk…

3)_ 300TL’nin 500TL’nin hesabını yaptık işi bilmeyen birisine verdik o da eline yüzüne bulaştırdı kayıt desen bazen yapıyor bazen yapmıyor kameralar desen gündüz var gece yok…

4)_ Şifresini unuttum yardımcı olacak birini bulamadım. sanki sistemi kendileri satmamış kurmamış gibi bir de lakayit konuşuyorlar yardım desen ahkam keser gibi…

Daha neler neler? Anlatmaya da yazmaya da zaman yetmez. Ama bilinmesi gereken en önemli husus şu!

“Güvenlik Şakaya Gelmez.” & “Güvenlik Ciddi Bir İş’tir.”

Fiyat = Performans


Efendim şimdi sizleri mutlu edecek şeyler yazmaya başlayacağız tabi ki. Her zaman pahalı ürün iyi ürün demek değildir. Özellikle de bu piyasa da. Neden mi? Ana Bayi, Alt Bayi, Üst Bayi yok efendim GOLD Bayi vs vs vs gibi müşterilerini kategorize eden ithalatçılar ve toptancılar var. Dolayısıyla her bayi aynı ürünü aynı fiyattan alamıyor. Örnekle açıklamak gerekirse;

İthalatçı Kamerayı 95$ ‘dan satıyorsa, GOLD Bayi bu ürünü %50 + 20 iskonto ile alabiliyor.

İthalatçı Kamerayı 95$ ‘dan satıyorsa, SILVER Bayi bu ürünü %50 + 10 iskonto ile alabiliyor.

İthalatçı Kamerayı 95$ ‘dan satıyorsa, LİTE Bayi bu ürünü %50 iskonto ile alabiliyor.

işte bu nedenlerden dolayı da piyasada türlü türlü fiyat bilgisi dolaşıyor. Aynı ürün paketini 200usd ye satan da var 300usd ye satan da var…

Buraya kadar tamam. Hepimiz aynı fikirdeyiz. Peki ne yapalım? Nasıl Karar verelim? İş’i kime yaptıralım?

Tercihler


İş’in yapılacağı alan kesinlikle keşif edilmeli ve sizlerin ihtiyaçları harfiyen not edilerek ihtiyaçlarınıza cevap veren ürün bulunmalı. Bulunan bu ürün de tarafınıza canlı demo ile sunum yapılmalı ki, Sizler hangi ürüne para vereceğinizi bilmekle beraber bu ürünün nasıl bir görüntü vereceğini de canlı olarak görebilin.

Ürün kararlaştırıldıktan sonra, gereksinimler kullanılacak olan malzemeler not edilmeli ve sıcağı sıcağına tarafınıza teklif sunulmalı. Anahtar teslim bir sistem olacağını, verilen keşif hizmeti ile eksiklerin ve de ihtiyaçların belirlendiğini iş tesliminde herhangi bir ekstra bedel çıkmayacağını taraflar bir birine tebliğ ve tebellüğ etmelidir verilen fiyat teklifi ile.

Ürünlerin garanti koşullarını servis hizmet noktaları ve bedelleri gerekli görülürse bakım anlaşması gibi detayları netleştirmeyi de unutmayınız.

Bu aşamalarda, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik en uygun ürünü ve tabi ki 🙂 en makul fiyatı veren firmayı seçebilirsiniz. 

TERCİH TAMAMEN SİZLERİN.

Fiyat Bakıyorken Neler Okuduk Neler. Neticeye Gelelim mi?


Değerli zamanınızı ayırarak bu bloğu okuduğunuz için sizlere teşekkür ederiz. Efendim amaç kimseyi kırmak değil bilineni daha fazla yaymaktı. Fiyatlarla ilgili bilgileri sizlere hemen iletelim.

Bu makale 17.05.2021 tarihinde yayına alınmıştır. Günün dolar kuru ise, 8,37TL’dir. Bu koşullarda

Detaylar tablolar halinde eklenecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Hemen Teklif Almak için 0541 905 34 24 Arayın!

Ücretsiz Keşif Hizmetinden yararlanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir